Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie Sluiten
Actueel
    Direct naar pagina evenementBanner regionaal intensief samenwerkenIRV Noordwijk ZeewaardigDirect naar klacht bezorging witte weekbladDirect naar kvk starterstrajectActualisatie parkerenDirect windmolenparkDirect naar pagina bestemmingsplannen

Startende ondernemers let op!

Vanaf 3 mei 2012 kunnen startende ondernemers in Noordwijk die vanaf 1 januari 2011 of later een bedrijf zijn gestart in aanmerking komen voor compensatie in de onroerendezaakbelasting (OZB).
De regeling is bedoeld om de lasten van ondernemers te verlagen en het voor een startende ondernemer aantrekkelijk te maken zich te vestigen in Noordwijk. Startende ondernemers die een bedrijfsruimte huren (of kopen) en voldoen aan de voorwaarden krijgen het OZB gebruikersdeel gecompenseerd. Het tarief voor 2012 bedraagt 0,0976%. Er wordt € 5000,- beschikbaar gesteld voor de uitvoering van de regeling.
Voor 2012 kan tot en met 14 juni 2012 een verzoek tot compensatie worden ingediend.

Links



Geplaatst op: 4-5-2012 11:53
Laatst gewijzigd: 11-5-2012 09:16